Ajour

Ajour

Menu

5 designerskich kont na Instagramie

Sprawdź inne wpisy

Dzisiaj zabieramy Was do instagramowego świata. Oto 5 kont na Instagramie z kategorii design, które w Ajour odwiedzamy najczęściej by oko nacieszyć i poszukać inspiracji. Zapraszamy!


1. London Design Festival (@l_d_f_official)

To profil, który promuje twórców, prezentowanych w trakcie londyńskiego festiwalu designu – tak na marginesie, najbliższy LDF2018 już 15-23 września. Jest bardzo inspirujący i kolorowy, bo stanowi przekrój twórczości niezwykłych artystów, grafików i ilustratorów. Warto mieć ich na uwadze, gdyż często właśnie po LDF, ich kariera nabiera rozpędu.

Realizacja: @l_d_f_official

2. Design hunter (@designhunter.official)

To prawdziwi łowcy designu, którzy wyszukują przedmioty użytkowe wykonane z niebanalnych materiałów i o oryginalnych kształtach. Na profilu można więc znaleźć wiele wnętrzarskich inspiracji oraz powszechnie znane przedmioty codziennego użytku w nowej, designerskiej odsłonie.

3. Design milk (@designmilk)

To największy profil w naszym zestawieniu, który oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, wyróżnia się również ciekawym Instastory. Można więc znaleźć na nim również relacje z ciekawych wydarzeń oraz miejsc, co serdecznie polecamy wszystkim wielbicielom sztuki nowoczesnej i designu. A na zdjęciach znajdziecie aranżacje wnętrz, przedmioty codziennego użytku oraz dużo designu w przestrzeni publicznej.

Zdjęcia: @designmilk

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz Newsletter, a dwa razy w miesiącu dostaniesz informacje o branżowych nowościach, trendach, ciekawostkach i wydarzeniach.

4. Design Bunker (@designbunker)

To profil, gdzie mamy misz-masz absolutny, ale w bardzo ciekawym wydaniu. To po prostu dawka uderzeniowa designu i sztuki w połączeniu z fotografią i grafiką. Oprócz wnętrz i przedmiotów użytkowych, znajdziecie tu również ciekawe miejsca na całym świecie i nowoczesną architekturę. Absolutny must see!

Zdjęcia: @designbunker

5. Design.Only (@design.only)

Na koniec zostawiliśmy profil, w którym znajdziecie mnóstwo wnętrzarskich inspiracji. Od aranżacji wnętrz, przez detale wykończeniowe, na meblach i akcesoriach kończąc. Całość oczywiście w bardzo nowoczesnym wydaniu, pełna oryginalnych kształtów i szlachetnych materiałów.

Zdjęcia: @design.only

A Wy macie ulubione konta na Instagramie w kategorii design? A może same podobne prowadzicie? Dajcie znać w komentarzu. I oczywiście zapraszamy na nasz ajourowy profil, gdzie znajdziecie dużo metalu w przestrzeni publicznej i codziennym życiu, o!