Ajour

Ajour

Menu

Domy w stylu nowoczesnej stodoły

Sprawdź inne wpisy

Jak we wszystkim i w architekturze trendy zmieniają się dynamicznie. Obecnie ten najdynamiczniej rozwijający się to domy w stylu nowoczesnej stodoły. Wybrałyśmy kilka z nich więc zapraszamy!

Projekt D100 marki Svobo to całoroczny dom wykonany z masywnego, drewna klejonego, który wyróżnia się wyraźnym podziałem modułowym. Pierwotny zamysł polegał na rozgraniczeniu funkcji poszczególnych modułów w zależności od potrzeb właścicieli – mniejszy moduł może być strefą dzieci, pracownią artystyczną, apartamentem gościnnym, czy biurem – do wyboru. Nas zauroczyły duże przeszklenia oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dodatkowym atutem, z uwagi na technologię budowy, jest też czas realizacji. Jeżeli więc zależy Ci na nowoczesnej bryle budynku i czasie – koniecznie sprawdź również inne projekty Svobo.

Źródło: Svobo

Źródło: Domy z wizją

Domy z wizją to miejsce, gdzie znajdziesz ogrom gotowych projektów z możliwością adaptacji. Wśród nich wiele projektów w stylu nowoczesnej stodoły. Nasz ulubiony to projekt Nowoczesny w trzech wariantach do wyboru. To projekt domu z bezokapowym dachem o wyrazistej bryle. Współczesność geometrycznej formy podkreślają zastosowane materiały wykończeniowe i elementy architektury: blacha cynkowo-tytanowa, płyty Euronit oraz duże przeszklenia. Projekt przeznaczony dla ludzi lubiących nowoczesną architekturę i wysoką jakość wykończenia.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz Newsletter, a dwa razy w miesiącu dostaniesz informacje o branżowych nowościach, trendach, ciekawostkach i wydarzeniach.

Źródło: Extradom

Projekt Ekonomiczny 4a to kolejny gotowy projekt do adaptacji i chociaż ekonomiczny jest tylko z nazwy – robi wrażenie. Ekonomiczny dostępny jest w kilku wariantach różniących się metrażem i rozmieszczeniem pomieszczeń. Ten konkretny wariant (4a) to bardzo nowoczesny projekt zgodny z najnowszymi trendami, z obszernym garażem, dwuspadowym dachem, tarasem i antresolą. I to ta antresola w połączeniu z otwartą przestrzenią nad salonem, zrobiła na nas największe wrażenie.

Domy w stylu nowoczesnej stodoły to odpowiedź, na bardzo długo utrzymujący się trend domów z płaskim dachem. Jednak niezależnie od preferencji, jeżeli planujesz budowę własnego domu i myślisz o oryginalnym wykończeniu elewacyjnym, napisz do nas – przygotujemy projekt, który na pewno wyróżni Twój dom spośród innych.