Ajour

Ajour

Menu

Metal: możliwości zastosowania cz. 4 | Home Office

Sprawdź inne wpisy

Czas na kolejną odsłonę cyklu, o możliwościach wykorzystania metalu. Po biurowcach i wnętrzach komercyjnych, czas na nasze domowe biura. Zainspiruj się!


1. Materiały biurowe, przybory piśmienne i in. gadżety

Metalowe dodatki to ostatnio bardzo silny trend, który możemy dostrzec w domowych biurach blogerek, instagramerek czy też innych influencerek tworzących treści w Internecie. Nic w tym dziwnego, bo każdy wie, że ciekawe dodatki potrafią usprawnić i – co najważniejsze – uprzyjemnić pracę. Spróbuj. Poniżej garść inspiracji z naszego ulubionego sklepu Noteka.

Zdjęcia: Noteka

2. Lampy

W domowym biurze, bardzo ważnym elementem jest oświetlenie. I to bardzo dobra wiadomość, bo tak się składa, że metal i wszelkie metaliczne kolory, bardzo często wykorzystywane są do produkcji designerskich lamp biurkowych, wolnostojących i in. Nie od dziś wiadomo, że metal pięknie odbija światło i mieni się wieloma kolorami, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter. A jeżeli dodamy do tego równie oryginalną formę…same zobaczcie↓

Zdjęcia: @product.only

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz Newsletter, a dwa razy w miesiącu dostaniesz informacje o branżowych nowościach, trendach, ciekawostkach i wydarzeniach.

3. Biurka

Biurko to serce każdego domowego biura, dlatego tak ważny jest jego właściwy wybór z naciskiem na rozmiar i wygląd, wiadomo. Rozmiarem należy dobrać je do swojego wzrostu, trybu pracy i wielkości pokoju. Na szczęście wybór jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie, również z metalowym wykończeniem. Nasze ulubione połączenie to drewniany blat i metalowe nogi, najlepiej w mocno geometrycznym układzie.

Zdjęcia: SFMeble

4. Ściany dekoracyjne

Nie oszukujmy się. Nie każdy może sobie pozwolić na aranżację domowego biura w osobnym pomieszczeniu. Jeżeli warunki mieszkaniowe wymuszają na nas wydzielenie strefy na pracę z innego pomieszczenia, dla swojego komfortu rozważ wykorzystanie ajourowych ścian ozdobnych w charakterze parawanu. Są funkcjonalne, efektowne, a co więcej w Ajour jesteśmy w stanie zaprojektować wzór, który pięknie wkomponuje się w każde wnętrze, niezależnie od stylu w jakim zostało urządzone. Napisz do nas!

A jeżeli szukasz jeszcze większej liczby inspiracji i przykładów zastosowań, sprawdź nasz IdeaBook. Obejrzyj go online, wydrukuj lub pobierz pełną wersję bezpośrednio na komputer.