Ajour

Ajour

Menu

Metal: możliwości zastosowania część 3 – biuro

Sprawdź inne wpisy

W pierwszej części cyklu, opowiadałyśmy o sposobach na wykorzystanie metalu we wnętrzach mieszkalnych. Dzisiaj czas na kolejną odsłonę, bo metal doskonale sprawdza się również we wnętrzach komercyjnych.


1. Ściany dekoracyjne

To niezwykle efektowny i skuteczny sposób wydzielenia strefy funkcjonalnej w przestrzeni biurowej. Dzięki dekoracyjnym ściankom działowym możesz odseparować pokój spotkań czy poczekalnię dla klientów lub partnerów biznesowych. Inne zastosowanie to po prostu funkcja dekoracyjna. Nasze ścianki doskonale ozdobią ściany, sufity czy centralny punkt biura jakim jest wyspa sekretariatu. Oczywiście nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń co do wzorów i kolorów więc idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.

2. Aranżacja biura

To przykład jednej z naszych realizacji, gdzie metal stanowi podstawowy materiał wykończeniowy. Znajdziesz go w sali konferencyjnej, sekretariacie, gabinetach i łazienkach czyli wszędzie. Dzięki geometrycznym wzorom, wnętrze zyskało bardzo nowoczesny charakter, ale z uwagi na wszechstronne możliwości obróbki – jesteśmy w stanie wykonać projekty niemal w każdym stylu. Jeżeli temat Cię interesuje, po prostu napisz.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz Newsletter, a dwa razy w miesiącu dostaniesz informacje o branżowych nowościach, trendach, ciekawostkach i wydarzeniach.

3. Winda

Metalowe wykończenie wind robi naprawdę efekt W O W i to od razu po przekroczeniu progu biura. Dzięki temu stosunkowo prostemu zabiegowi, wnętrze nabiera naprawdę wyjątkowego charakteru. Oczywiście istnieje możliwość ozdobienia ściany zewnętrznej windy, jak i ścian wewnętrznych. Ciekawy efekt uzyskasz również, dzięki metalowym, ozdobnym detalom, jak np. poręcz.

A jeżeli szukasz jeszcze większej liczby inspiracji i przykładów zastosowań, sprawdź nasz IdeaBook. Obejrzyj go online, wydrukuj lub pobierz pełną wersję bezpośrednio na komputer.