Ajour

Ajour

Menu

Ajourowy pomysł na prezent cz.1 | Zegarki

Sprawdź inne wpisy

Szukasz pomysłu na prezent? Przybywamy z pomocą. Oto zestawienie zegarków wyróżniających się jakością, designem i w bardzo atrakcyjnych cenach – na pewno znajdziesz zegarek idealny dla swoich bliskich. Zainspiruj się!

Casio Retro

Zdjęcia: Materiały prasowe

Zegarki Casio kojarzy chyba każdy, ale część z Was na pewno nie wie, że ta kultowa już marka stworzyła także kolekcję Retro, która nawiązuje do lat 60., 80. i 90. minione wieku. Kolekcja Retro to przeciwwaga dla nieustannie zmieniających się trendów, a całą kolekcję cechuje minimalizm i brak zbędnych zdobień.

Moda to wolność! Wolność wyrażania siebie poprzez styl odzwierciedlający naszą osobowość. Choć trendy w każdym sezonie ulegają zmianie są wśród nich ponadczasowe wzory, które nie przemijają. Jednym z nich jest styl retro, który w różnych formach i odsłonach królował w XX wieku. Dziś niezmiennie inspiruje i zachwyca, ale także świetnie odnajduje się we współczesnych lookach. Marka Casio RETRO od ponad 30 lat opiera swoje projekty na stylu minionej epoki – pierwszy kultowy, elektroniczny zegarek tej marki powstał w barwnych latach 80. Niemniej w szerokiej palecie czasomierzy znajdują się także klasyczne, analogowe modele.

Nixon

Zdjęcia: Facebook

Nixon to zegarki, które osobiście uwielbiam od lat, bo są takim doskonałym połączeniem trendów współczesnej mody, przy zachowaniu unikalnego stylu i design charakterystycznego dla marki. Zegarki Nixon to również doskonały stosunek ceny do jakości więc jeżeli szukacie prezentu dla osoby z zamiłowaniem do sportów ekstremalnych, ale ceniącej nowoczesność – będzie to rozwiązanie idealne.

We make the little things better.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz Newsletter, a dwa razy w miesiącu dostaniesz informacje o branżowych nowościach, trendach, ciekawostkach i wydarzeniach.

Timex

Zegarki Timex to jedna z najpopularniejszych marek w Polsce. Szeroki asortyment, nowoczesne technologie, wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny sprawiają, że to jeden z pierwszych wyborów na myśl o nowym zegarku. Nas zachwyca ponadczasowość, a jednocześnie zamiłowanie do nowoczesności, co widać w każdej nowej kolekcji marki.

Love you every second.

Miugo

Zdjęcia: Facebook

Miugo to polska marka minimalistycznych zegarków, która wyróżnia się możliwością personalizacji za pomocą dostępnego na stronie kreatora. Można więc swobodnie wybrać kolor koperty, tarczy oraz paska, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne kombinacje, zgodne z naszym stylem. Prawda, że fantastycznie?

Nasze inspiracje czerpiemy z codzienności, piękna architektury, odmienności form, natury, a wszystko to wyrażamy w minimalistycznej estetyce naszych zegarków. Realizując marzenia, pragniemy zaoferować Wam czasomierze, jakie sami chcemy nosić. Podstawę zegarków MIUGO stanowią wytrzymałe koperty wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki łatwo wymienialnym paskom dajemy Wam możliwość decydowania o charakterze Waszego MIUGO i dopasowania go do własnej stylizacji. Tworząc kolejne modele, pragniemy kreować nasz produkt we współpracy z Wami.

Ho. Ho. Ho. Mam nadzieję, że pomogłyśmy, a druga część prezentowych inspiracji już w grudniu. Zapraszamy do regularnych odwiedzin!