Ajour

Ajour

Menu

Witaj w Ajour!

Sprawdź inne wpisy

Nastał ten czas, kiedy możemy się przywitać i napisać to wprost. Witaj na blogu Ajour! Oczywiście już na wstępie zachęcamy Cię do regularnych odwiedzin, ale wcześniej dowiedz się, czego możesz się po nas spodziewać.


Ten blog dedykujemy wszystkim osobom zainteresowanym designem, najnowszymi trendami w projektowaniu i branżowymi wydarzeniami. Z uwagi na specyfikę naszej branży, nieustanie trzymamy rękę na pulsie, dlatego często, nawet ze sporym wyprzedzeniem wiemy, jak będą kształtowały się najnowsze trendy i jak będą wyglądały wnętrza oraz budynki przyszłości.
 
Ponieważ zajmujemy się tym zawodowo, postanowiliśmy podzielić się tą wiedzą i inspirować. Lubimy być o krok przed konkurencją, dlatego zaglądaj do nas regularnie, aby być na bieżąco i dorównać nam kroku.
 
Oprócz wspomnianych trendów w projektowaniu, na blogu znajdziesz też:
 
  • ogrom wnętrzarskich inspiracji od projektów, przez aranżacje, na dodatkach i kolorystyce kończąc,
  • informacje o branżowych targach, konferencjach i in. wydarzeniach, w których warto wziąć udział,
  • opowiemy o możliwościach i wszechstronnym zastosowaniu metalu,
  • opiszemy case study naszych przykładowych realizacji, bo to zawsze ciekawe choćby z przedsiębiorczego punktu widzenia, prawda?
 
Oczywiście jesteśmy również otwarte na Twoje propozycje tematów oraz zapytania. Wystarczy, że zadasz je w komentarzu, do czego gorąco zachęcamy.
 

Nasza historia jest prosta. Marka Ajour powstała z miłości do metalu, z którego robimy rzeczy niepowtarzalne. Dzięki temu blogowi, kto wie, może i Ciebie zarazimy naszą pasją?

Zapraszamy!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz Newsletter, a dwa razy w miesiącu dostaniesz informacje o branżowych nowościach, trendach, ciekawostkach i wydarzeniach.