Ajour

Ajour

Menu

Przegląd warszawskich wydarzeń dla wielbicieli designu | Wrzesień 2018

Sprawdź inne wpisy

Wrzesień to wyjątkowy miesiąc dla wielbicieli designu, ponieważ towarzyszy mu szereg wydarzeń branżowych, na których po prostu warto być. Oto te, na które same się wybieramy. Chodźcie z nami!


 

Wawa Design Festiwal

Design powinien być funkcjonalny i estetyczny, jak się przy tym jeszcze ktoś uśmiechnie – to znaczy, że to dobry design.

 

Szósta edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 7–11 września 2018, tradycyjnie już w Soho Factory (Warszawa, ul. Mińska 25) oraz Centrum Kreatywności (Warszawa, ul. Targowa 56). Wawa Design Festiwal 2018 odbędzie się pod hasłem 100 POLSKICH, a szereg imprez towarzyszących jak wystawy, prezentacje, wykłady będą dot. polskiego wzornictwa. Nowością będzie również Strefa Fashion Design.

Szczegółowy program znajdziecie na Facebooku i na stronie wydarzenia.

Źródło: Strona wydarzenia

Wystawa „10 TOP Polish Design” by Dorota Koziara

To wydarzenie towarzyszące Wawa Design Festiwal, ale na tyle ekscytujące, że postanowiłyśmy je wymienić osobno. Wystawa będzie obejmowała Ikony Polskiego Designu wybrane przez jedną z najbardziej rozpoznawanych za granicą postaci związanych z polskim designem – Dorotę Koziara. Odbędzie się w dniach 7-9 września 2018 w Kotłowni Sztuki – The Boiler House of ART (Warszawa, ul. Mińskiej 25, budynek 58).

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz Newsletter, a dwa razy w miesiącu dostaniesz informacje o branżowych nowościach, trendach, ciekawostkach i wydarzeniach.

Źródło: Strona wydarzenia

Niech Żyje Rzemiosło!

Już 15 września 2018 w Państwowym Muzeum Etnograficznym (Warszawa, ul. Kredytowa 1) odbędzie się wydarzenie, które skupi wystawców młodego i starszego pokolenia. Niech Żyje Rzemiosło! to targi, gdzie wystawcami będą najlepsze rzemieślnicze marki tworzące ceramikę, biżuterię, meble, skórzane akcesoria, ubrania czy wyroby papiernicze. Dodatkowo przez cały dzień w sali kinowej Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie odbywać się będą spotkania i dyskusje, istnieje również możliwość wzięcia udziału w warsztatach ceramicznych, krawieckich i hafciarskich.

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.

Targi Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi designu w Warszawie. Celem imprezy jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. Chcemy odczarować elitarność pojęcia “design”, pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu.

 

TRŁ odbędą się w dniach 29-30 września 2018 (Warszawa, Plac Konesera 1). Szczegóły znajdziecie oczywiście na stronie wydarzenia.

A jeżeli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi designu, architektury i najnowszych trendów w projektowaniu, koniecznie polub nas na Facebooku. Na ajourowym fanpejdżu, regularnie publikujemy informacje o branżowych wydarzeniach, w których warto wziąć udział.